ANKÜ OKUL ÖNCESİ “ANNEM VE BEN “ETKİNLİĞİ

Bu içerik 10.05.2019 tarihinde Etkinlikler olarak yayınlanmış ve Anaokulu bölümüne eklenmiştir.

Okul öncesi sınıflarında Anneler Günü ‘nü kutlamak için her yıl geleneksel olarak yapılan “Annem ve Ben” etkinliği değerli annelerimizin katılımıyla 3 Mayıs 2019 Cuma Günü gerçekleşti.

Müzik öğretmeni Funda Aktaş’ın hazırladığı ve gitarla eşlik ettiği “Hoş Geldiniz” ve “Annem” şarkılarıyla öğrencilerimiz annelerini karşıladılar. Velilerimizden Selen Koçak ile Müzik Öğretmenimizin gitar eşliğinde söyledikleri anneler günü şarkıları büyük beğeni topladı.

Etkinliğimiz öğrencilerimizin anneleriyle birlikte kura ile seçtikleri atölyelere katılımıyla devam etti. Görsel Sanat öğretmenleri Elif H. Öztürk  ,Huriye İkinci ve okul öncesi sınıf öğretmenlerinin hazırladıkları seramik boyama, ahşap boyama ve kumaş boyama atölyelerinde öğrencilerimiz ve anneleri keyifli vakit geçirdiler.

Atölye çalışmaları bitiminde Beden Eğitimi öğretmenlerimiz Tolga Dedeoğlu ve Büşra Esen eşliğinde hareketli danslar yapıldı.

“Annem ve Ben Etkinliğimiz” yaş pasta kesimi ve hatıra fotoğrafı çekimi ile sonlandırıldı. Annelerimiz ve öğrencilerimizin neşesi , enerjisi ile etkinliğimiz unutulmaz anlara sahne oldu.