ANKÜ İLKOKUL eTwinning KULÜBÜ ETKİNLİKLERİ

Bu içerik 20.01.2021 tarihinde Etkinlikler olarak yayınlanmış ve İlkokul bölümüne eklenmiştir.

Okulumuz İlkokul kademesinde İngilizce Öğretmenimiz Mümine ALGAN BIYIKSIZ tarafından yürütülen “Let’s Travel!” eTwinning projesinin 1. dönem etkinlikleri tamamlandı. 2-A sınıfı kulüp öğrencileri ile yürütülen projenin etkinliklerine hem canlı derslerimizde yer verildi hem de öğrencilerimiz evden yaptıkları çalışmalarla etkinliklere katkıda bulundular.

Öğrencilerimiz, proje için belirlenmiş 5 ülkeden 3 tanesinin sunumlarını proje ortaklarıyla canlı bağlantılar kurarak gerçekleştirdiler. Fransa ülke sunumunu Zonguldak Ereğli’den Şennur Öğretmen ve öğrencileri hibrit dersimize bağlantı kurarak, Rusya ülke sunumunu Arnavutluk Tiran’dan Rajmonda Kala Öğretmen ve öğrencileri farklı bir görüntülü iletişim programı aracılığıyla, son olarak da Meksika ülke sunumunu canlı dersimizde görevli öğrenciler arkadaşlarıyla karşılıklı gerçekleştirdiler.

Planlanan tüm etkinliklerin hayata geçtiği, keyifli bir dönem oldu. Emeği geçen tüm öğrencilerimize ve desteklerinden dolayı velilerine teşekkür ediyoruz.