Yemek Hizmetleri

Yemek hizmetimiz Nixus Gıda İç ve Dış Tic. A.Ş. tarafından verilmektedir. Yemeklerimiz özenle seçilmiş hammaddelerle okulumuzun mutfağında Gıda Mühendisi kontrolünde hazırlanmaktadır. Bu süreç okul yönetimince düzenli olarak kontrol edilmektedir. Her gün üretilen yemeklerden şahit numuneler alınarak 72 saat boyunca uygun koşullarda saklanmaktadır.

Mevsimine uygun, sağlıklı beslenmeyi hedef alan menülerimiz firmanın Diyetisyen ve Gıda Mühendisi tarafından kalorileri hesaplanarak hazırlanır, okulumuz öğretmen ve yöneticileri tarafından incelendikten sonra internet sitemizde yayınlanır.

Nixus ile ilgili detaylı bilgiyi www.nixus.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Servis Hizmetleri

Çocuklarımızın evden-okula, okuldan-eve taşınmaları yaşamsal bir önem taşımaktadır. Okulumuzun servis hizmetlerini okulumuzda SEDAT BEY Turizm  yürütmektedir. Firmaların çalışma koşulları, dönem başlamadan önce vakıf yönetiminin belirlediği ilkokul-ortaokul ve lisemizin okul aile birlikleri ve okul yönetiminin bulunduğu komisyon tarafından imzalanan yıllık bir sözleşme ile Okul  Servis Araçları Hizmet Yönetmeliği çerçevesinde belirlenmiştir.

Servis  hizmetlerinin güvenli bir biçimde sürdürülmesinde en önemli etken sürücülerdir.  Tüm servis araçlarında yetkin bir sürücü ve gerekli eğitimi almış bir refakatçi  görev yapmaktadır. Sürücüler,  psikoteknik laboratuvarında  psikoteknik testlerden  geçirilmektedir. Psikoteknik test sonucu yeterli olmayan sürücüler ile  çalışılmamaktadır. Okullarımıza taşıma hizmeti verecek araçların ise yeni,  konforlu, kontrolleri yapılmış olmasına büyük önem verilmektedir.

Görevli  servis sürücüsü ve refakatçilere, alan uzmanları tarafından  her yıl  iletişim becerileri  ve ileri sürüş  teknikleri  Konusunda eğitim  verilmektedir.

Servis  hizmetlerinin sağlıklı yürütülebilmesi için okul servislerinde  öğrencilerimizden toplu davranış becerileri kazanmaları, trafik kurallarına  uymaları, arkadaşlarını ve sürücüleri rahatsız etmemeleri, örnek davranışlar  göstermeleri beklenmektedir.

Servis Sözleşmesini Görüntülemek İçin Tıklayınız.

Güvenlik Hizmetleri

Okullarımızın en önemli özelliklerinde  biri de, okul içinin ve çevresinin güvenilir olmasıdır. Çünkü inanıyoruz ki  kendisini güvende hisseden öğrencilerin ve öğretmenlerin kendilerini  gerçekleştirmeleri daha kolaydır.      Okullarımızda güvenlik hizmetleri, gündüz ve gece ekibi şeklinde dönüşümlü  olarak çalışan güvenlik görevlilerimiz tarafından sağlanmaktadır.

Güvenlik görevlilerimiz, kuşkulu kişilerin okulun bahçesine girmelerini ve  okulun çevresinde dolaşmalarını engellemekte, öğrencilerimizin dışarı çıkmalarına  izin vermemekte, en ufak olumsuzluktan bile okul yönetimi anında haberdar  etmektedirler. Bahçede dolaşan, oynayan öğrencileri izlemekte, gereksinim  duymaları hâlinde nöbetçi öğretmenlere destek vermektedirler.

Öğrencilerimizin okula giriş ve çıkışlarında, güvenlik elemanları her zaman  servis araçlarının yanında bulunmakta ve yol kontrolü yapmakta, öğrencilerin  bahçede güven içerisinde servis araçlarına binmelerine yardımcı olmaktadırlar.

Kıyafet Hizmetleri

Okul Kıyafetleri

Sayın Velimiz;

Okul kıyafetlerimizin satışı her çarşamba günü mesai saatleri içerisinde okulumuzda yapılacaktır.

Haftanın diğer günlerinde ise kıyafet satışları yıl boyunca Ankara Üniversitesi Tandoğan yerleşkesindeki olimpik yüzme havuzunda yer alan logolu ürün satış mağazasında da haftanın her günü (resmi tatiller hariç) gerçekleştirilecektir.

Kıyafet Sözleşmesini Görüntülemek İçin Tıklayınız.