YardımÜye Girişi
TC Kimlik No  
Parola  
   
     


Servis Hizmetlerimiz

Çocuklarımızın evden-okula, okuldan-eve taşınmaları yaşamsal bir önem taşımaktadır. Okulumuzun servis hizmetlerini okulumuzda Bektaşlar Turizm  yürütmektedir.Firmaların çalışma koşulları, dönem başlamadan önce ilköğretim  okulumuzun ve lisemizin okul aile birlikleri ve okul yönetimleri ile ilgili  taşımacılık firmaları arasında imzalanan yıllık bir sözleşme ile Okul  Servis Araçları Hizmet Yönetmeliği çerçevesinde belirlenmektedir. 

Servis  hizmetlerinin güvenli bir biçimde sürdürülmesinde en önemli etken sürücülerdir.  Tüm servis araçlarında yetkin bir sürücü ve gerekli eğitimi almış bir refakatçi  görev yapmaktadır. Ayrıca servis firmalarının acil durumlar için Medline  Ambulans Hizmetleri  ile anlaşması  bulmaktadır. Sürücüler,  psikoteknik laboratuvarında  psikoteknik testlerden  geçirilmektedir. Psikoteknik test sonucu yeterli olmayan sürücüler ile  çalışılmamaktadır. Okullarımıza taşıma hizmeti verecek araçların ise yeni,  konforlu, kontrolleri yapılmış olmasına büyük önem verilmektedir.          

Görevli  servis sürücüsü ve refakatçilere, alan uzmanları tarafından  her yıl  iletişim becerileri  ve ileri sürüş  teknikleri  Konusunda eğitim  verilmektedir.          

Servis  hizmetlerinin sağlıklı yürütülebilmesi için okul servislerinde  öğrencilerimizden toplu davranış becerileri kazanmaları, trafik kurallarına  uymaları, arkadaşlarını ve sürücüleri rahatsız etmemeleri, örnek davranışlar  göstermeleri beklenmektedir.